Welcome to Hrvatske Misterije Forum
Imajte na umu da je ovaj forum potvrden od strane internet medija i drugih organa,s tim da je takoder potvrdeno da ni jedan sadrzaj NIJE LAZAN!Hvala na razumijevanju!
Welcome to Hrvatske Misterije Forum
Imajte na umu da je ovaj forum potvrden od strane internet medija i drugih organa,s tim da je takoder potvrdeno da ni jedan sadrzaj NIJE LAZAN!Hvala na razumijevanju!
Welcome to Hrvatske Misterije Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome to Hrvatske Misterije Forum

Sve svijetske misterije!Uglavnom se bavimo UFO ili NLO misterijama!
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin


Posts : 29
Reputation : 8
Join date : 2011-03-22
Age : 34
Location : Slavonski Brod,Croatia

Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Empty
PostSubject: Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima)   Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 5:26 pm

Ako predhodno niste znali da je A.Hitler imao jedan od najsakrivenijih i najtajnih gradova ispod Berlina.
Onda se stvarno morate uhvatiti ucenja o NLO-u.

Ako ste novi,a mislim da jeste 1.sto bih vam preporucio da pogledate o hitleru je sljedece :

[qoute]Pogledajte od "Nazi UFO Conspiracy (1 of 6)" Pa sve do "Nazi..... (6 of 6) " [/qoute]

Ja cu vam dati direktan link od 1. dijela (Ima puno kopija,a ja sam gledao do kraja pa znam koji su pravi)



1.Dio




Eto nakon sto to sve pogledat ja bih otvorio ovu temu sa Hitlerovim umom.

Svi znamo da je bio lud i da je pocinio genocid itd. Ali nije on toliko lud koliko smo mi mislili

Taj covjek je imao takozvane "klikere" u glavi.

Bio je jako Inteligentan ,i to ga je dovelo do 1.opce poznatog NLO-a

a to je tkz. "The Bell"

Slike

Ring u kojem su ga testirali:
Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Nazi_Bell_test_rig_300

No dobro idemo dalje...

Slika njegovog 2 projekta

Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Hanabo11

No dobro,da vas previse ne opterecujem evo slika svih njegovih projekata (UFO)
Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Eufoty10


Ovdje se nalaze sve slike i svi nacrti[url=http://www.zamandayolculuk.com/cetinbal/htmldosya1/NaziUFO2.htm [/url]

Evo par dokaza,koji su obisli cijeli svijet i bilo je par puta na nekim emisijama ili cak vijestima!

Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) 5621_h10
Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Chrono10

Eto to je to,i jos nesto mozda ovaj dio nije dobar.
Ali imajte na umu da je bilo 2 u noci kad sam ga zavrsio skupa sa forumom .
Ovo je novi forum...

Hvala vam,registirajte se i komentirajte !
Pogotovi ti Bruno! Very Happy Sada idem Sleep
Back to top Go down
https://misterije.all-up.com
Alien




Posts : 1
Reputation : 0
Join date : 2011-03-25

Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) Empty
PostSubject: Re: Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima)   Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima) I_icon_minitimeSat Mar 26, 2011 3:31 am

Vrlo zanimljivio i vrlo interesantno ...
Back to top Go down
 
Tajni nacisticki ugovori!(U opsegu je cijela Hitlerova proslost o NLO-ima)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Welcome to Hrvatske Misterije Forum :: HRVATSKI Forum o raznim misterijama :: NLO,UFO Misterije-
Jump to: